معرفی شرکت

شرکت طلای سرخ ایرانیان در حال حاضر به عنوان يك شركت خصوصي در زمینه تولید زعفران و خدمات مهندسی در يك تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد .
روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک ، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند. عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرزو بوم را مرتفع نماید.
بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی و حفظ جایگاه زعفران ایران از جمله مهم ترین عواملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.
طلای سرخ ایرانیان شركتي در سطح بين المللي است كه در زمينه تولید، فرآوری و فروش زعفران فعاليت دارد. از بدو تاسيس، اين شركت با تكيه بر دانش سرمايه هاي انساني خود و انتقال فن آوري هاي نوين و به كارگيري آن توانسته است رشد قابل ملاحظه اي در حوزه هاي مختلف زنجیره تولید تا مصرف در صنعت زعفران كسب كند . مديريت نوين و پويا ، تعهد به ارزش هاي انساني و شايسته سالاري و بومي سازي تكنولوژي هاي روز دنيا از جمله دستاوردهاي شرکت طلای سرخ ایرانیان می باشد .
ما تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از پیشینه و تجربیات ارزشمند سالیان فعالیت خود در کنار تکنیک‌های نوین و دانش روز دنیا در تمامی حوزه‌های فعالیت در مسیر ارتقای کمی و کیفی رضایتمندی مشتریان، سهامداران، شرکای تجاری و همکاران و بطور کلی ذی‌نفعان گام برداریم و در راه نیل به این هدف آماده همکاری با سازمان‌ها، موسسات، شرکت‌های داخلی و خارجی و اشخاص حقیقی ذی‌صلاح در حوزه‌های تخصصی مالی، فنی، اجرایی و بازرگانی هستیم.