دستگاه بوجاری و سورت پیاز زعفران :

یکی از مهمترین عوامل موفقیت در کاشت و بدست اوردن عملکرد بالا در زعفران انتخاب و تهیه و کاشت پیاز درشت میباشد. به دلیل هزینه کارگری زیاد و خطاهای رایج ان در جداسازی پیازهای درشت .امکان سورتینگ توسط نیروی انسانی هزینه بر و زمان بر می باشد. شرکت طلای سرخ گلشید ایرانیان توانسته  اقدام به ساخت ماشین بوجاری و سورت پیاز زعفران نماید.که این دستگاه قادر است ابتدا پیاز
زعفران را از سنگ و گل و لای پاکسازی نماید سپس کلاف اطراف پیاز زعفران را جداسازی نماید و در نهایت آن ها را در پنج سایز مختلف سورت و جدا نماید تا به بهتر شدن هر چه بیشتر کیفیت کشت زعفرانکاران کمک کند.

 

فروش پیاز زعفران :

شرکت طلای سرخ در راستای کمک به کشاورزان و بالا رفتن کیفت کاشت زعفران اقدام به تهیه و فروش پیاز زعفران با بالاترین کیفیت ممکن کرده است.

همچنین این امکان برای کشاورز وجود دارد که سفارش تحویلی بصورت بوجاری شده و با سایز دلخواه تحویل بگیرند.

خرید پیاز زعفران :

شرکت طلای سرخ اقدام به خرید پیاز زعفران با کیفیت با بالاترین قیمت ممکن از کشاورزان محترم می نماید.

کشاورزان محترم می توانند با مراجعه به آدرس تربت حیدریه , بلوار خلیج فارس , روبروی میدان بار به شرکت طلای سرخ شعبه تربت حیدریه مراجعه نمایند و محصول خود را پس از تایید کارشناسان به فروش برسانند.

رزرو نوبت :

کشاورزان محترم میتوانید برای رزرو نوبت جهت خرید پیاز زعفران و یا نوبت برای بوجاری و سورت پیازهای خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم زیر نسبت به رزرو وقت اقدام نمایید.

تلفن های تماس :

۰۵۱-۳۵۴۲۵۱۰۰

۰۵۱-۳۵۴۲۷۱۰۰

۰۵۱-۳۵۴۲۸۱۰۰

بارگذاری...