نشست تخصصی هیئت اجرایی طلای سرخ ایرانیان


اولین نشست تخصصی هیئت اجرایی طلای سرخ ایرانیان با حضور علی اوسط هاشمی به عنوان معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی و دکتر پیمان یوسفی آذر مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی و حسین صفایی رئیس اسبق تعاون روستایی و سایر اعضای وزارت جهاد کشاورزی در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار گردید. 
در این برنامه ابتدا آقای مرتضی حیدری به معرفی شرکت پرداخت و پس از آن آقای سید احسان مصطفوی نژاد مدیر عامل طلای سرخ ایرانیان هدف از ایجاد تیم تخصصی بر پایه دانش علمی را ورود زعفران باکیفیت ایرانی به بازارهای جهانی برشمرد در طی این نشست اعضای تیم تخصصی طلای سرخ ضمن معرفی خود اهداف خود را در قالب برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت اعلام نمودند . 
سپس آقای هاشمی از تشکیل این گروه ابراز خرسندی کردند و افزودند دولت برای حفظ جایگاه زعفران ایرانی در جهان تمام عزم خود راجزم نموده و تمام تلاش خود را برای همکاری با این تیم تخصصی به کار می گیرد. و در پایان دکتر یوسفی آذر افزودند با توجه به اینکه سایر کشورها به دنبال تصاحب جایگاه ایران در کشت زعفران هستند، ماموریت این گروه را بسیار حیاتی برشمردند و شرکت طلای سرخ ایرانیان را به عنوان تنها شرکت متمرکز و با انگیزه جهت تولید ، فرآوری و بازرگانی قلم داد نمودند . 
در پایان صورتجلسه زمان بندی اجرای پروژه ها توسط تک تک اعضا و هیئت دولت به امضاء رسید .