اولین نشست رسمی هیئت اجرایی تخصصی طلای سرخبه گزارش روابط عمومی طلای سرخ ایرانیان اولین جلسه گروه کاری در موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی برگزار گردید و تمامی اعضای هیئت اجرایی حضور داشتند و در زمینه روند اجرایی پروژه ها و اهداف تعیین شده سخنرانی نمودند.
سید احسان مصطفوی نژاد مدیر عامل طلای سرخ ایرانیان ضمن ابراز خرسندی از تشکیل تیم تخصصی در حوزه های مختلف تولید، فرآوری و بازرگانی، از آماده سازی زیرساخت ها برای رسیدن به اهداف گروه خبر داد.
وی ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری با مراکز و نهادهای علمی و تخصصی، اذعان داشت راه ورود به بازارهای جهانی صرفا از طریق دانش میسر می گردد و شرکت طلای سرخ ایرانیان تنها مدعی برای ورود به بازارهای جهانی در سطح منطقه می باشد.
وی همچنین گفت: ما به زودی شاهد برگزاری دوره‌های آموزشی برای کشاورزان در حوزه های مختلف خواهیم بود تا بتوانیم قبل از فصل کاشت، آموزش های لازم برای بهبود عملکرد سطح و افزایش کیفیت و قدرت رنگی را به کشاورزان آموزش دهیم.
همچنین سید حسام مصطفوی نژاد عضو هیئت مدیره طلای سرخ ایرانیان از رونمایی سایت شرکت طلای سرخ ایرانیان و خدمات قابل ارائه در این سایت تا چند روز آینده خبر داد .